Menu

UYARI Takımı Bilgilendirme Sunumu

Merhabalar. 1,5 senedir faaliyet göstermekte olan Model Uydu Takımımız UYARI bu sene de çalışmalarına hızla başlamış ve belli bir rutine ulaştırmıştır. Deneyimlerimiz ışığında oluşturmakta olduğumuz takımımız başarıda süreklilik ilkesi doğrultusunda (elektronik alt sistemler için) Elektrik Elektronik Fakültesi RF Laboratuvarı ile mukabata varmıştır. Sponsorlarından bazılarıyla güven tazelemiştir. Yeni takım arkadaşlarını hem üst sınıflardan hem alt sınıflardan seçmekte olup takım içi oryantasyonda tatminkar bir seviyeye ulaşmıştır.

Gerek geçen seneyi İTÜ çapında bir kez daha dile getirmek, gerek görevimizi ne denli önemsediğimizi ve buna hazır olduğumuzu göstermek ve gerekse bu seneki planlarımızı açıklamak için bir Bilgilendirme Sunumu düzenlemekteyiz.

Giriş derslerinde gerçekleştirdiğimiz sunumlar ön bilgi vermek amacını taşımaktadır. Bu sunumlardaki ortak amacımız ise UYARI Takımı altında uydu ve diğer teknolojiler konusunda bilinçlenmeyi ve fikir üretebilmeyi hedefleyen bir topluluk olmaktır.

Katılımınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Sunum içeriği: Model Uydu Tasarım, CanSat Competitions, Başarılarımız, Deneyimlerimiz, Bu Seneki Çalışma Disiplinimiz, Yerel basında Uyarı Takımı, Kaptanlık Devir Teslimi, İkram

Yer-Zaman : TAV Konferans Salonu, 27 Ekim Çarşamba – 17:30

**Önemli Not : Fakülte içerisinde kurulmuş 2’inci bir takım olması sebebiyle rekabet kuralları çerçevesinde teknik detay verilmeyecektir. Tasarım kısmında anlatacaklarımızın, arkadaşlarımızın kendi çalışmalarında olumlu katkı sağlamasını diliyoruz.

Samet ÖZTÜRK
UYARI Takımı Kurucu Kaptanı
Uçak Mühendisliği Lisans Öğrencisi
http://www.cansat.itu.edu.tr/

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir